4-9-2020 19:30 A Edou Ritsma Roelyn Bruinsma Minke Brouwer Henk Atsma 6 3 6 1
4-9-2020 19:30 B Sietske de Vries Tjeerd Dijkstra Hans Weidenaar Ellie Schotanus 4 6 6 7
4-9-2020 19:30 C Evert Tuinstra Freerk/Catrinus Douwe Brouwer Ton Pingen 6 2 3 6
4-9-2020 20:30 A Anton van der Wal Oetze van der Meer Frederika Couperus Meint Tjoelker 7 6 6 4
4-9-2020 20:30 B Pieter van de Wiel Gearte Leistra Derec Wesseling Geertje Scholten 4 6 4 6
4-9-2020 20:30 C Albert Bakker John van den Hul Oebele Brouwer Johan Ewoldt 3 6 7 5
11-9-2020 19:30 A Tjeerd Dijkstra Ellie Schotanus Oetze van der Meer Meint Tjoelker 6 1 6 4
11-9-2020 19:30 B Evert Tuinstra Douwe Brouwer Pieter van de Wiel Derec Wesseling 5 7 5 7
11-9-2020 19:30 C Edou Ritsma Minke Brouwer Albert Bakker Oebele Brouwer 6 3 6 4
11-9-2020 20:30 A Freerk/Catrinus Ton Pingen Gearte Leistra Geertje Scholten 6 1 6 1
11-9-2020 20:30 B Sietske de Vries Hans Weidenaar Anton van der Wal Frederika Couperus 7 6 6 2
11-9-2020 20:30 C Roelyn Bruinsma Henk Atsma John van den Hul Johan Ewoldt 6 7 3 6
2-10-2020 19:30 A Freerk/Catrinus Douwe Brouwer Gearte Leistra Derec Wesseling 6 4 6 2
2-10-2020 19:30 B Tjeerd Dijkstra Hans Weidenaar Oetze van der Meer Frederika Couperus 6 4 6 4
2-10-2020 19:30 C Roelyn Bruinsma Minke Brouwer John van den Hul Oebele Brouwer
2-10-2020 20:30 A Sietske de Vries Ellie Schotanus Anton van der Wal Meint Tjoelker 3 6 5 7
2-10-2020 20:30 B Evert Tuinstra Ton Pingen Pieter van de Wiel Geertje Scholten 1 6 6 4
2-10-2020 20:30 C Edou Ritsma Henk Atsma Albert Bakker Johan Ewoldt 6 3 6 4
9-10-2020 19:30 A Edou Ritsma Albert Bakker Roelyn Bruinsma John van den Hul 2 6 1 6
9-10-2020 19:30 B Sietske de Vries Anton van der Wal Tjeerd Dijkstra Oetze van der Meer 6 3 6 1
9-10-2020 19:30 C Evert Tuinstra Pieter van de Wiel Freerk/Catrinus Gearte Leistra 3 6 3 6
9-10-2020 20:30 A Douwe Brouwer Derec Wesseling Ton Pingen Geertje Scholten 6 3 7 5
9-10-2020 20:30 B Hans Weidenaar Frederika Couperus Ellie Schotanus Meint Tjoelker 6 2 2 6
9-10-2020 20:30 C Minke Brouwer Oebele Brouwer Henk Atsma Johan Ewoldt 7 6 1 6
30-10-2020 19:00 A Edou Ritsma John van den Hul Henk Atsma Oebele Brouwer 6 1 6 2
30-10-2020 19:00 B Pieter van de Wiel Freerk/Catrinus Douwe Brouwer Geertje Scholten
30-10-2020 19:00 C Sietske de Vries Oetze van der Meer Ellie Schotanus Frederika Couperus 4 6 1 6
30-10-2020 20:30 A Anton van der Wal Tjeerd Dijkstra Hans Weidenaar Meint Tjoelker 3 6 6 4
30-10-2020 20:30 B Evert Tuinstra Gearte Leistra Ton Pingen Derec Wesseling
30-10-2020 20:30 C Albert Bakker Roelyn Bruinsma Minke Brouwer Johan Ewoldt 6 3 6 0
20-11-2020 19:30 A Minke Brouwer Albert Bakker Henk Atsma John van den Hul 2 6 2 6
20-11-2020 19:30 B Douwe Brouwer Pieter van de Wiel Ton Pingen Gearte Leistra 3 6 5 7
20-11-2020 19:30 C Hans Weidenaar Anton van der Wal Ellie Schotanus Oetze van der Meer 6 2 2 6
20-11-2020 20:30 A Frederika Couperus Sietske de Vries Tjeerd Dijkstra Meint Tjoelker 0 6 3 6
20-11-2020 20:30 B Derec Wesseling Evert Tuinstra Freerk/Catrinus Geertje Scholten
20-11-2020 20:30 C Oebele Brouwer Edou Ritsma Roelyn Bruinsma Johan Ewoldt 6 1 7 6

 

27-11-2020 19:30 A Ellie Schotanus Anton van der Wal Tjeerd Dijkstra Frederika Couperus 6 1 6 2
27-11-2020 19:30 B Henk Atsma Albert Bakker Roelyn Bruinsma Oebele Brouwer 6 4 6 2
27-11-2020 19:30 C Ton Pingen Pieter van de Wiel Freerk/Catrinus Derec Wesseling
27-11-2020 20:30 A Sietske de Vries Meint Tjoelker Hans Weidenaar Oetze van der Meer 4 6 7 6
27-11-2020 20:30 B Evert Tuinstra Geertje Scholten Douwe Brouwer Gearte Leistra 3 6 2 6
27-11-2020 20:30 C Edou Ritsma Johan Ewoldt Minke Brouwer John van den Hul 2 6 0 6