13-9-2019 19:30 A Tjeerd / Albert Henk Atsma Sietske de Vries Anton vd Wal 6 0 6 4
13-9-2019 19:30 B Hans Weidenaar Minke / Eddy Anneke de Boer Ton Pingen 6 2 6 4
13-9-2019 19:30 C Evert Tuinstra Frederika Couperus Douwe Brouwer Freerk / Catrinus 3 6 1 6
13-9-2019 20:30 A Mettje / Ellie Oetse v..d. Meer Johan Ewold Derec Wesseling 6 7 6 3
13-9-2019 20:30 B Pieter vd Wiel Gearte Leistra Sietske Venema Geertje Scholten 7 6 6 1
13-9-2019 20:30 C Edou Ritsma Meine Schotanus John van den Hull Roelyn Bruinsma 6 2 1 6
20-9-2019 19:30 A Minke / Eddy Ton Pingen Oetse v..d. Meer Derec Wesseling 6 4 6 3
20-9-2019 19:30 B Evert Tuinstra Douwe Brouwer Pieter vd Wiel Sietske Venema 7 5 6 2
20-9-2019 19:30 C Tjeerd / Albert Sietske de Vries Edou Ritsma John van den Hul 3 6 0 6
20-9-2019 20:30 A Frederika Couperus Freerk / Catrinus Gearte Leistra Geertje Scholten 6 0 6 0
20-9-2019 20:30 B Hans Weidenaar Anneke de Boer Mettje / Ellie Johan Ewold 5 7 1 6
20-9-2019 20:30 C Henk Atsma Anton vd Wal Meine Schotanus Roelyn Bruinsma
27-9-2019 19:30 A Frederika Couperus Douwe Brouwer Gearte Leistra Sietske Venema 7 6 6 4
27-9-2019 19:30 B Minke / Eddy Anneke de Boer Oetse v..d. Meer Johan Ewold 6 3 6 3
27-9-2019 19:30 C Henk Atsma Sietske de Vries Meine Schotanus John van den Hul 2 6 1 6
27-9-2019 20:30 A Hans Weidenaar Ton Pingen Mettje / Ellie Derec Wesseling 6 1 6 3
27-9-2019 20:30 B Evert Tuinstra Freerk / Catrinus Pieter vd Wiel Geertje Scholten
27-9-2019 20:30 C Tjeerd / Albert Anton vd Wal Edou Ritsma Roelyn Bruinsma
18-10-2019 19:30 A Tjeerd / Albert Meine Schotanus Anton vd Wal John van den Hul 6 2 6 4
18-10-2019 19:30 B Pieter vd Wiel Frederika Couperus Douwe Brouwer Geertje Scholten
18-10-2019 19:30 C Hans Weidenaar Oetse v..d. Meer Ton Pingen Johan Ewold 6 4 0 6
18-10-2019 20:30 A Mettje / Ellie Minke / Eddy Anneke de Boer Derec Wesseling 6 2 6 0
18-10-2019 20:30 B Evert Tuinstra Gearte Leistra Freerk / Catrinus Sietske Venema 0 6 0 6
18-10-2019 20:30 C Edou Ritsma Henk Atsma Sietske de Vries Roelyn Bruinsma 6 1 6 4
1-11-2019 19:30 A Sietske de Vries Edou Ritsma Anton vd Wal Meine Schotanus 3 6 4 6
1-11-2019 19:30 B Douwe Brouwer Pieter vd Wiel Freerk / Catrinus Gearte Leistra 7 6 4 6
1-11-2019 19:30 C Anneke de Boer Mettje / Ellie Ton Pingen Oetse v..d. Meer 7 6 6 7
1-11-2019 20:30 A Johan Ewold Hans Weidenaar Minke / Eddy Derec Wesseling 6 0 6 2
1-11-2019 20:30 B Sietske Venema Evert Tuinstra Frederika Couperus Geertje Scholten
1-11-2019 20:30 C John van den Hul Tjeerd / Albert Henk Atsma Roelyn Bruinsma 3 6 1 6
8-11-2019 19:30 A Ton Pingen Mettje / Ellie Minke / Eddy Johan Ewold 2 6 1 6
8-11-2019 19:30 B Anton vd Wal Edou Ritsma Henk Atsma John van den Hul 3 6 4 6
8-11-2019 19:30 C Freerk / Catrinus Pieter vd Wiel Frederika Couperus Sietske Venema 3 6 3 6
8-11-2019 20:30 A Hans Weidenaar Derec Wesseling Anneke de Boer Oetse v..d. Meer
8-11-2019 20:30 B Evert Tuinstra Geertje Scholten Douwe Brouwer Gearte Leistra
8-11-2019 20:30 C Tjeerd / Albert Roelyn Bruinsma Sietske de Vries Meine Schotanus 3 6 1 6

 

22-11-2019 19:30 A Tjeerd / Albert Edou Ritsma Henk Atsma Meine Schotanus
22-11-2019 19:30 B Hans Weidenaar Mettje / Ellie Minke / Eddy Oetse v..d. Meer
22-11-2019 19:30 C Evert Tuinstra Pieter vd Wiel Frederika Couperus Gearte Leistra 1 6 5 7
22-11-2019 20:30 A Douwe Brouwer Sietske Venema Freerk / Catrinus Geertje Scholten
22-11-2019 20:30 B Anneke de Boer Johan Ewold Ton Pingen Derec Wesseling
22-11-2019 20:30 C Sietske de Vries John van den Hul Anton vd Wal Roelyn Bruinsma